GALERII! Avamerepurjetamise euroopa meistrite auks süüdati Pirital Olümpiatuli
GALERII! Avamerepurjetamise euroopa meistrite auks süüdati Pirital OlümpiatuliLoe edasi...
Eesti Folkboot võitis Soome meistrivõistlustelt teist aastat järjest hõbeda
Eesti Folkboot võitis Soome meistrivõistlustelt teist aastat järjest hõbedaLoe edasi...
Avamerepurjetamise Euroopa meistrite tunnustamisele 28.08 Pirital
Avamerepurjetamise Euroopa meistrite tunnustamisele 28.08 PiritalLoe edasi...
Emma Viktoria Millend lõpetas IQFoili U23 maailmameistrivõistlused kõrgel 9. kohal
Emma Viktoria Millend lõpetas IQFoili U23 maailmameistrivõistlused kõrgel 9. kohalLoe edasi...
Nädalavahetusel peetud Tallinna Jahtklubi Karikavõistlusel selgusid Eesti meistrid
Nädalavahetusel peetud Tallinna Jahtklubi Karikavõistlusel selgusid Eesti meistridLoe edasi...
TJK Karikavõistluse kolmandal päeval sundis tugev tuul enamus sportlased kaldale
TJK Karikavõistluse kolmandal päeval sundis tugev tuul enamus sportlased kaldaleLoe edasi...
IQFoil U23 MM Šveitsis: Roolaht tõusis kaks kohta, viimane päev grupisõite siis algavad medalisõidud
IQFoil U23 MM Šveitsis: Roolaht tõusis kaks kohta, viimane päev grupisõite siis algavad medalisõidudLoe edasi...
Tallinna Jahtklubi Karikavõistluse teine päev peeti tugevates läänekaare tuultes.
Tallinna Jahtklubi Karikavõistluse teine päev peeti tugevates läänekaare tuultes.Loe edasi...
august, 2024
Järjesta:
Aeg
Aeg
Võistlus
Kategooria:
Kõik
All
Aerulauavõistlus
Avamerepurjetamise võistlus
Balti karikavõistlused
Eesti karikavõistlused
Eesti meistrivõistlused
Eesti Purjetamise Liiga etapp
Eesti võistlus
EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika etapp
EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp
Euroopa karikavõistlused
Euroopa meistrivõistlused
EUROSAF Champions Sailing Cup etapp
FINEST Offshore Series etapp
Garmin Purjetamise Võistlussari
Hooaja avamine
Hooaja lõpetamise üritus
Jääpurjetamise võistlus
Jääsurfi võistlus
Kongress
Koolitus
Kutseeksam
Laevastiku võistlus
LHV karikavõistluste etapp
Lohesurfi võistlus
Maailma Karika etapp
Maailmameistrivõistlused
Matšvõistlus
Merematk
Noorte kolmapäevaregatt
Noorte Olümpiamängud
Olümpiamängud
Parapurjetamise võistlus
Põhjamaade meistrivõistlused
Purjelauavõistlus
Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapp
Sailing World Cup etapp
Talisurfi võistlus
Test
Treeninglaager
Üldkoosolek
Üritus
Välisvõistlus
Klass:
Kõik
All
1/4-tonnised
2.4 mR
29er
420
470
49er
49erFX
Aerulaud
BluSail 24
Byte CII
DN
Dragon
ESTLYS
Europe
F18
Finn
Foil
Folkboot
Formula
Formula Foil
Formula Kite
Hansa 303
Ice-Optimist
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
iQFOiL
IRC
J-70
Jääsurf
Katamaraan
Kiirussõit
Kõik klassid
Kursisõit
Lainesõit
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
Laser Standard
Lohe
LYS
Match Race
Melges 24
mitmekerelised jahid
Monotüüp-XV
Nacra 15
Nacra 17
Optimist
ORC
Platu 25
Purjekelk
Purjelaud
Purjesuusk
Raceboard
RS 21
RS Aero
RS Feva
RS Quest
RS Tera
RS:X
Sirena SL 16
Skud 18
Slaalom
Sonar
SRS
SUP
Talisurf
Techno 293
Techno 293 Plus
Tiib
TwinTip Race
vabaklass
Vabastiil
Windsurf Foil
X-41
Zoom8
20 - 11juul.
Pariisi Olümpiamängud
Aeg
juuli 20 (laupäev) 01:00 - august 11 (pühapäev) 01:00
Koht
Marseille, FRA
27 - 3juul.
2024 ILCA 6 Youth Europeans and Open European Trophy
28 - 2juul.
2024 RS Feva World Championships
31 - 10juul.
2024 29er World Championships
1 - 4aug.
Optimist, ILCA, 420 Latvian Championships 2024
Info
Info
Klassid Optimist, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 420
Aeg
1 (neljapäev) 01:00 - 4 (pühapäev) 01:00
Koht
Zvejniekciems, LAT
1 - 3aug.
Draakon Eesti Meistrivõistlused
Aeg
1 (neljapäev) 01:00 - 3 (laupäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
2 - 10aug.
Dragon Class European Championships 2024
Aeg
2 (reede) 01:00 - 10 (laupäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
2 - 4aug.
EKV 7. Noblessner Cup III
Aeg
2 (reede) 01:00 - 4 (pühapäev) 01:00
Koht
Tallinn, Noblessner, EST
Korraldaja
NYCS
9 - 10aug.
LHV 5. VI Oti Regatt 2024
Info
Info
Klass Optimist
Aeg
9 (reede) 01:00 - 10 (laupäev) 01:00
Koht
Orjaku, EST
Korraldaja
Jahtklubi Dago
9 - 17aug.
ORC European Championships 2024
Aeg
9 (reede) 01:00 - 17 (laupäev) 01:00
Koht
Mariehamn, FIN
Korraldaja
Åländska Segelsällskapet rf
9 - 11aug.
Folkboot klassi Eesti Meistrivõistlused 2024
Aeg
9 (reede) 01:00 - 11 (pühapäev) 01:00
Koht
Tallinn, EST
Korraldaja
Kalevi Jahtklubi, Eesti Folkbootide Flotill
10 - 11aug.
RSQuest EKV 3.
Info
Info
koduleht
Aeg
10 (laupäev) 01:00 - 11 (pühapäev) 01:00
Koht
Võrtsjärv, EST
Korraldaja
Meltemi Jahtklubi
10aug.
Valge Daami Regatt
12 - 17aug.
RS Aero Youth World Championship 2024
15 - 18aug.
EMV 8. Saaremaa Merispordi Seltsi Regatt 2024 (Estonian Championships)
Aeg
15 (neljapäev) 01:00 - 18 (pühapäev) 01:00
Koht
Saaremaa
Korraldaja
SMS
18 - 25aug.
iQFoil U23 Maailmameistrivõistlused 2024
22 - 25aug.
EMV 9. Tallinna Jahtklubi Karikavõistlus 2024 (Estonian Championships)
Aeg
22 (neljapäev) 01:00 - 25 (pühapäev) 01:00
Koht
Lohusalu
Korraldaja
TJK
22 - 25aug.
SMS Ruhnu Regatt
Aeg
22 (neljapäev) 01:00 - 25 (pühapäev) 01:00
Koht
Kuressaare, EST
Korraldaja
Saaremaa Merispordiselts
22 - 25aug.
Techno 293 & iQFoil Latvian Championships 2024
Info
Info
Klassid Techno 293, iQFoil
Aeg
22 (neljapäev) 01:00 - 25 (pühapäev) 01:00
Koht
Liepāja, LAT
23 - 25aug.
Pärnu Jahtklubi Ruhnu Regatt
Aeg
23 (reede) 01:00 - 25 (pühapäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
25 - 30aug.
RS Aero World Championship 2024
30 - 31aug.
LHV 6. Tallinn
Info
Info
Klass Optimist
Aeg
30 (reede) 01:00 - 31 (laupäev) 01:00
Koht
Tallinn, EST
Korraldaja
Kalevi Jahtklubi, Eesti Optimist Klassi Liit
31 - 1aug.
Kihnu Regatt
Aeg
august 31 (laupäev) 01:00 - september 1 (pühapäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
31 - 1aug.
Draakon EKV 4.
Aeg
august 31 (laupäev) 01:00 - september 1 (pühapäev) 01:00
Koht
Tallinn, EST
Korraldaja
EDL