Emma Viktoria Millend lõpetas IQFoili U23 maailmameistrivõistlused kõrgel 9. kohal

18.-25. august toimusid Silvaplanas Šveitsis iQfoil Games & iQfoil U23 maailmameistrivõistlused, kus IQFoil Team Estonia oli esindatud 7 sportlasega.

Eestist osalesid võistlusel:

Naiste arvetuses: Emma Viktoria Millend and Lisett Aasmets. Naiste arvestuses võistleb 47 sportlast 19 riigist.

Mehed: Aksel Haava, Romek Roolaht (Gold Fleet), Frank Ervin, Jacob Tuubel, Kristofer Rajasalu. Meeste arvestuses võistleb 101 sportlast 31 riigist.

Parima tulemuse tegi naiste arvestuses võistelnud Emma Viktoria Millend, kes saavutas 47 osalejaga grupis 9. koha ja U23 arvestuses 8. koha.

Millendil õnnestus 17 peetud võistlussõidus kahel korral võitjaks tulla, kõikide sõitude tulemuste väljavõte protokollist:

9

Naiste arvestuses võistles veel Lisett Aasmets kes lõpetas võistluse 41. kohal ja U23 arvestuses 37. kohal.

Meeste arvestuses osales võistlusel 101 sportlast. Eestlastest oli kõige edukaim Romek Roolaht, lõpetades 33. kohal, tema järel kohe Aksel Haava 34. Frank Ervin 58. kohal ning Jakob Tuubel ja Kristofer Rajasalu vastavalt 79. koht ja 80. koht.

U23 meeste arvestuses osales 88 sportlast, kellest Roolaht 26., Haava 27., Ervin 49., Tuubel 68. ja Rajasalu 69.