Mercedes-Benz ja Sugar on 2024 ORC avamerepurjetamise Eesti ja Soome meistrid
Mercedes-Benz ja Sugar on 2024 ORC avamerepurjetamise Eesti ja Soome meistrid Loe edasi...
Draakon jahtide karikasarja teine etapp toimus Haapsalus
Draakon jahtide karikasarja teine etapp toimus HaapsalusLoe edasi...
Nädalavahetusel toimunud Garmin karikasarja etapid edukalt peetud
Nädalavahetusel toimunud Garmin karikasarja etapid edukalt peetudLoe edasi...
Noblessner Cup I etapp- tuul mängib vingerpussi.
Noblessner Cup I etapp- tuul mängib vingerpussi.Loe edasi...
Tallinnas algasid täna Eesti ja Soome avamerepurjetamise meistrivõistlused
Tallinnas algasid täna Eesti ja Soome avamerepurjetamise meistrivõistlusedLoe edasi...
Pärnu Purjetamisnädala regatt sai hoogsa alguse
Pärnu Purjetamisnädala regatt sai hoogsa alguseLoe edasi...
08.06-09.06 toimus Narva-Jõesuus seitsmes iga-aastane Hungerburg regatt.
08.06-09.06 toimus Narva-Jõesuus seitsmes iga-aastane Hungerburg regatt.Loe edasi...
Olümpial võistlevate Eesti purjetajate logistiline väljakutse sai lahenduse
Olümpial võistlevate Eesti purjetajate logistiline väljakutse sai lahenduseLoe edasi...
juuni, 2024
Järjesta:
Aeg
Aeg
Võistlus
Kategooria:
Kõik
All
Aerulauavõistlus
Avamerepurjetamise võistlus
Balti karikavõistlused
Eesti karikavõistlused
Eesti meistrivõistlused
Eesti Purjetamise Liiga etapp
Eesti võistlus
EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika etapp
EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp
Euroopa karikavõistlused
Euroopa meistrivõistlused
EUROSAF Champions Sailing Cup etapp
FINEST Offshore Series etapp
Garmin Purjetamise Võistlussari
Hooaja avamine
Hooaja lõpetamise üritus
Jääpurjetamise võistlus
Jääsurfi võistlus
Kongress
Koolitus
Kutseeksam
Laevastiku võistlus
LHV karikavõistluste etapp
Lohesurfi võistlus
Maailma Karika etapp
Maailmameistrivõistlused
Matšvõistlus
Merematk
Noorte kolmapäevaregatt
Noorte Olümpiamängud
Olümpiamängud
Parapurjetamise võistlus
Põhjamaade meistrivõistlused
Purjelauavõistlus
Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapp
Sailing World Cup etapp
Talisurfi võistlus
Test
Treeninglaager
Üldkoosolek
Üritus
Välisvõistlus
Klass:
Kõik
All
1/4-tonnised
2.4 mR
29er
420
470
49er
49erFX
Aerulaud
BluSail 24
Byte CII
DN
Dragon
ESTLYS
Europe
F18
Finn
Foil
Folkboot
Formula
Formula Foil
Formula Kite
Hansa 303
Ice-Optimist
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
iQFOiL
IRC
J-70
Jääsurf
Katamaraan
Kiirussõit
Kõik klassid
Kursisõit
Lainesõit
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
Laser Standard
Lohe
LYS
Match Race
Melges 24
mitmekerelised jahid
Monotüüp-XV
Nacra 15
Nacra 17
Optimist
ORC
Platu 25
Purjekelk
Purjelaud
Purjesuusk
Raceboard
RS 21
RS Aero
RS Feva
RS Quest
RS Tera
RS:X
Sirena SL 16
Skud 18
Slaalom
Sonar
SRS
SUP
Talisurf
Techno 293
Techno 293 Plus
Tiib
TwinTip Race
vabaklass
Vabastiil
Windsurf Foil
X-41
Zoom8
31 - 2mai
EKV 2. Kalevi Jahtklubi Meistrivõistlused 2024
Info
Info
Klassid ILCA 6, ILCA 7, RSAero, RSFeva, 29er, 49er/FX
Kutsutud klass: Hansa303
Aeg
mai 31 (reede) 01:00 - juuni 2 (pühapäev) 01:00
Koht
KJK, Pirita
Korraldaja
KJK
1juun.
KJK Avamerepurjetamise karikasarja III etapp – Terra Feminarum
Info
Info
Klassid: ORC I, ORC II, ORC III, Folk
Aeg
(laupäev) 01:00 - 01:00
Koht
Pirita, EST
Korraldaja
Kalevi Jahtklubi
1 - 2juun.
Jaan Hermanni Regatt
Aeg
1 (laupäev) 01:00 - 2 (pühapäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
8juun.
Sorgu regatt
8 - 9juun.
RSQuest EKV 2.
Info
Info
Koduleht
Aeg
8 (laupäev) 01:00 - 9 (pühapäev) 01:00
Koht
Võrtsjärv, EST
Korraldaja
Meltemi Jahtklubi
8 - 9juun.
Draakon EKV 2.
8 - 9juun.
VII Hungerburg regatt
Info
Info
Klassid Optimist, RS Tera, ILCA4, ILCA6, RS Aero
Info https://www.facebook.com/hungerburgregatt
Aeg
8 (laupäev) 10:00 - 9 (pühapäev) 20:00
Koht
Narva-Jõesuu Jahtklubi
Narva-Jõesuu Sadam
Korraldaja
Narva-Jõesuu jahtklubi
13 - 16juun.
Kuiviži Cup 2024
13 - 16juun.
Baltic Offshore Week 2024
14 - 16juun.
EKV 4. Noblessner Cup I
Aeg
14 (reede) 01:00 - 16 (pühapäev) 01:00
Koht
Tallinn, Noblessner, EST
Korraldaja
NYCS
14 - 15juun.
Saaremaa Meistrivõistlused/ Abruka Regatt
Aeg
14 (reede) 01:00 - 15 (laupäev) 01:00
Koht
Kuressaare, EST
Korraldaja
Saaremaa Merispordiselts
14 - 16juun.
EKV 3. Pärnu Purjetamisnädal 2024
Info
Info
Aeg
14 (reede) 01:00 - 16 (pühapäev) 01:00
Koht
PJK, Pärnu
Korraldaja
PJK
15 - 16juun.
Dago Regatt
Aeg
15 (laupäev) 01:00 - 16 (pühapäev) 01:00
Koht
Kärdla, EST
Korraldaja
Jahtklubi Dago
18 - 19juun.
LHV 1. Pärnu
Info
Info
Klass Optimist
Aeg
18 (teisipäev) 01:00 - 19 (kolmapäev) 01:00
Koht
Pärnu, EST
Korraldaja
Pärnu Jahtklubi
21 - 24juun.
RS Aero European Championships 2024
22 - 28juun.
2024 RS Feva European Championships
Info
Info
Koduleht
Aeg
22 (laupäev) 01:00 - 28 (reede) 01:00
Koht
Nida, LTU
22 - 30juun.
2024 ILCA 4 Youth World Championship
26 - 30juun.
2024 Kieler Woche
Info
Info
Koduleht
Aeg
26 (kolmapäev) 01:00 - 30 (pühapäev) 01:00
Koht
Kiel, GER
28 - 30juun.
EKV 5. Noblessner Cup II
Aeg
28 (reede) 01:00 - 30 (pühapäev) 01:00
Koht
Tallinn, Noblessner, EST
Korraldaja
NYCS
28 - 4juun.
Võrtsjärve Nädala Regatt ja laager
Info
Info
Koduleht
Aeg
juuni 28 (reede) 01:00 - juuli 4 (neljapäev) 01:00
Koht
Võrtsjärv, EST
Korraldaja
Meltemi Jahtklubi
29juun.
Tondisaare Maraton 2024
Info
Info
Koduleht
Aeg
(laupäev) 01:00 - 01:00
Koht
Võrtsjärv, EST
Korraldaja
Meltemi Jahtklubi
29 - 30juun.
Draakon EKV 3.
29juun.
Prangli regatt 2024 (MATKAPURJETAMINE)
Info
Info
Merematk
Aeg
(laupäev) 01:00 - 01:00
Koht
Pirita, EST
Korraldaja
Kalevi Jahtklubi
29 - 6juun.
2024 Optimist European Championship
Aeg
juuni 29 (laupäev) 01:00 - juuli 6 (laupäev) 01:00
Koht
Club Nautico Marina de Carrara, ITA
29 - 5juun.
GoRR 2024
Aeg
juuni 29 (laupäev) 01:00 - juuli 5 (reede) 01:00
Koht
Gulf of Riga, LAT
29 - 30juun.
LHV 2. Tormilinnu Regatt 2024
Aeg
29 (laupäev) 01:00 - 30 (pühapäev) 01:00
Koht
Hara, EST
Korraldaja
Hara Seilamise Selts